Dla darczyńców

Informacje

Szanowni Państwo.

Jeśli chcielibyście stać się mecenasem, który na trwałe zapisze się w historii Jasnogórskiego Chóru Chłopięcego Pueri Claromontani, będziemy za to wdzięczni.

 

Możecie w szczególności:

  • Sponsorować koncerty i wyjazdy
  • Wesprzeć finansowo letni albo zimowy wypoczynek chłopców
  • Wpłacać środki finansowe na nasze konto

 

W zamian za okazane nam serce i wsparcie odwdzięczymy się ofiarując Wam:

  • Prawo zamieszczenia informacji o tym fakcie w swoich materiałach informacyjnych i reklamowych
  • Umieścimy Państwa logo na stronie chóru
  • Doręczymy Państwu podziękowanie, które można wyeksponować np. w siedzibie firmy

 

Wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem Chóru i chcieliby wspomóc, prosimy o kontakt z dyrygentem s. Marią Bujalską (tel: 723-555-102).

Podziękowania dla darczyńców

Niniejsza strona, która powstała przy współpracy i życzliwości Internet Plus s.c. jest podziękowaniem składanym przez firmę Elarto – panu Jarosławowi Jasiurze, dyrygentowi Jasonogórskiego Chóru Chłopięcego Pueri Claromontani.

 

Jego szczere zaangażowanie i poświęcenie dla rozwoju chóru a także wiara w talent każdego podopiecznego, codziennie pokazują (udowadniają), że można przekraczać granice ludzkich możliwości, podejmować wyzwania i osiągać to, co dla wielu zdaje się być nieosiągalne.

 

Efekty tychże wyzwań z przyjemnością dziś podziwiamy. Każdy koncert staje się wzruszającym przeżyciem i na długo pozostaje w pamięci.

 

Dziękujemy, że wspólnie możemy uczestniczyć w procesie rozwoju chóru. Wraz z chłopcami dziękujemy za pokazanie nam, że warto być pokornym, cierpliwym i wytrwale dążyć do celu. Przekonaliśmy się, że porażki mogą uczyć a napotkane trudności i chwile zwątpienia mogą dać siłę. Zaczęliśmy wierzyć, że życzliwość zwykłych ludzi znajdziemy nawet w najciemniejsze dni.

 

Dziękujemy za cenne lekcje udzielane z pasją, dzięki którym chłopcy rozwijają swój talent, zmieniają się i dojrzewają.

 

A i my – rodzice, w kontakcie z muzyką, stajemy się lepszymi, wrażliwszymi ludźmi.

 

Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce, za dar najpiękniejszy, za SERCE
(K.I.Gałczyński)

E. T. Trzeciak

 

 

Chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze podziękowania Fundacji PZU za wszelką pomoc i wsparcie naszego letniego wyjazdu do Barcelony.

wdzięczni Pueri Claromontani

 

 

Kierujeny gorące podziękowania na ręce firmy P.H. Jakóbczak, za umożliwienie nam rozwijania promocji naszego chóru, przy wsparciu zakupu nowego roll-upa.

Pueri Claromontani

Jasnogórski Chór Chłopięco-Męski „Pueri Claromontani” informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij