Ognisko na zakończenie roku szkolnego

To już nasza wieloletnia tradycja – każdy rok szkolny przypieczętowujemy wspólnym ogniskiem.

W tym roku, z naszą imprezą gościliśmy u Ojców Paulinów w Leśniowie.

Po południu 24 czerwca, udaliśmy się tam całą wspólnotą chóralną, z rodzinami i naszym opiekunem, Ojcem kustoszem, Waldemarem Pastusiakiem. Podczas Mszy Ojciec Waldemar skierował do nas mądre i treściwe kazanie. Po Eucharystii przyszedł czas na wystąpienie naszego dyrygenta i kilka słów podsumowania tego ciężkiego, ale wyjątkowego dla nas roku.

Prosto z kościoła udaliśmy się do klasztornego lasku, gdzie czekało już na nas ognisko, przepyszne grillowe potrawy i boisko. Do późnego wieczora jedliśmy, piliśmy, śpiewaliśmy i graliśmy w piłkę.

Jak zwykle, było to bardzo przyjemne zakończenie sezonu. Niemniej jednak, teraz nie odstępujemy od śpiewania, bo już 4 lipca rozpocznie się X Krajowy Kongres Chórów Pueri Cantores, na który udajemy się do Lublina!

Jasnogórski Chór Chłopięco-Męski „Pueri Claromontani” informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij