Letnie warsztaty w Kamieniu Śląskim 2018

W tym roku, po raz kolejny mieliśmy okazję odbyć muzyczne warsztaty w Kamieniu Śląskim.

Przedostatni tydzień sierpnia był dla nas czasem poznawania nowego materiału chóralnego, ale także okazją do wypoczynku i wielu rozrywek.

W wolnych chwilach oddawaliśmy się zabawom w basenie, na boiskach, wsiadaliśmy na rowery, by poznawać piękno Opolszczyzny.

Odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, m.in. zamek w Kamieniu Śląskim, sanktuarium na Górze św. Anny, tor wyścigowy i lotnisko „Silesia ring” czy Starostwo Powiatowe w Krapkowicach.

Nasz pobyt został objęty klamrą wydarzeń związanych z odpustem parafialnym ku czci św. Jacka: 19 sierpnia śpiewaliśmy podczas uroczystej Sumy odpustowej, a 24 sierpnia zabrzmiał nasz uroczysty koncert.

Ten koncert zadedykowaliśmy w podziękowaniu za całe dobro, które nas tu spotkało, naszemu wielkiemu przyjacielowi, księdzu Arnoldowi Nowakowi. Chcieliśmy także podziękować wszystkim osobom, dzięki którym nasz pobyt w Kamieniu Śląskim mógł się odbyć i nabrać tak atrakcyjnego kształtu: dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamieniu Śląskim – Panu Tomaszowi Sochańskiemu, burmistrzowi Gogolina – Panu Joachimowi Wojtali oraz Pani Sabinie Gorzkulli – wicestaroście krapkowickiemu.
Tu, w Kamieniu Śląskim zawsze czujemy się jak w domu i tu zawsze chcemy wracać.

Jasnogórski Chór Chłopięco-Męski „Pueri Claromontani” informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij