„1983” – serial NETFLIX z udziałem naszego chóru!

Zimą mieliśmy okazję współtworzyć soundtrack do pierwszej polskiej produkcji platformy NETFLIX. Wystąpiliśmy także jako cały chór w jednym z odcinków! Jaką rolę odegraliśmy w serialu? Możecie przekonać się już 30 listopada. Na ten właśnie dzień planowana jest światowa premiera „1983”.

W obsadzie m. in. Maciej Musiał, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz i Mirosław Zbrojewicz.

Do zobaczenia na ekranie!!

opis fabuły:

Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Dwadzieścia lat później zimna wojna wciąż trwa w najlepsze. Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Teraz, w 2003 roku, po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie jej obywateli, ale odmieni losy całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy. 

źródło: filmweb.pl

Jasnogórski Chór Chłopięco-Męski „Pueri Claromontani” informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij